The Shop Box

Despre echipa noastra.

Suntem o echipa tanara, in plina formare si dornica de afirmare, va asteptam alaturi de noi.

Continutul acestui site este format  din produse si servicii  la preturi promotionale oferite de furnizori. Preturile promotionale si produsele  sunt stabilite si oferite de Furnizorii Parteneri si in cuprinsul acestui site vor fi acceptate si incluse toate reducerile.

Se adreseaza oricarui cumparator prin meniul intuitiv dar in acelasi timp complex, cu posibilitatea de a cumpara produsele foarte rapid si simplu.

Echipa noastra

cms-img

Activitate

Toata activitatea este transparenta, clientul are posibilitatea sa vada cine este partenerul furnizor, care este statusul produselor comandate si are acces oricand la formularul de contact prin care ne poate transmite sugestii si reclamatii.

Domeniul este detinut si administrat de S.C. SHOP BOX CONCEPT S.R.L., Cod Unic de Înregistrare 41782150, Nr. Înmatriculare J23/4603/2019 adresa de email contact@shopbox.ro.